Uvedené rýchlosti sú na strane účastníka podmienené kvalitou spojenia medzi vysielacou a prijímacou anténou, ich priamou viditeľnosťou a poveternostnými podmienkami. Spoločnosť DELTA KOŠICE s.r.o. si vyhradzuje právo na krátkodobé výpadky z dôvodu údržby siete. Garancia dostupnosti služieb je 95 %. Zmluvný vzťah medzi poskytovateľom a účastníkom v žiadnom prípade nekončí tým, že zákazník svojvoľne prestane uhrádzať poplatky spojené s poskytovanými službami.

Rýchlosť pripojenia k internetu uvedená v cenníku je definovaná ako maximálna rýchlosť, ktorá je totožná s proklamovanou rýchlosťou. Maximálna dostupná rýchlosť je taká rýchlosť, ktorú môže účastník dosiahnuť minimálne raz za 24 hodín. Bežne dostupná rýchlosť je taká rýchlosť, ktorú môže účastník dosiahnuť pri garantovanom pripojení - v 90 % času a je na úrovni minimálne 85 % maximálnej rýchlosti a pri negarantovanom pripojení - v 70 % času a je na úrovni minimálne 50 % maximálnej rýchlosti. Minimálna dostupná rýchlosť je taká rýchlosť, ktorá - pri garantovanom pripojení neklesne pod úroveň 75 % maximálnej rýchlosti a pri negarantovanom pripojení neklesne pod úroveň 15 % maximálnej rýchlosti. V prípade odchýlok od proklamovanej rýchlosti, ak je odchýlka v rozmedzí definovanom vyššie, nejedná sa o chybu služby. Túto skutočnosť musí zohľadniť účastník pri výbere služby.

DELTA Košice s.r.o.

  • Pri salaši 2
  • 040 17 Košice
  • IČO : 51751097

Obchodný kontakt

  • +421 918 873 435
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

  • +421 911 909 155
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Koncové ceny pre zákazníkov upravuje spoločnosť, ktorá zabezpečuje retransmisiu na území SR a tou je

© 2021 DELTA GROUP